Ogólne 26.06.2026

Zakończenie roku klas mundurowych w Przemyślu – uroczysty apel i nagrody

Uroczyste zakończenie roku klas mundurowych w Przemyślu: nagrody za wyniki i zaangażowanie, wakacyjne życzenia

Komenda Miejska Policji

Bohaterów Getta 1, 37-700 Przemyśl

Dzisiaj w Przemyślu w Zespole Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących im. prof. Jana Groszkowskiego odbyło się uroczyste zakończenie roku dla klas mundurowych. Komendę Miejską Policji w Przemyślu reprezentowała podkom. Joanna Golisz, Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji.

Uroczysty apel rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu państwowego.

Dyrekcja placówki podziękowała uczestnikom za obecność oraz za kolejny udany rok nauki i za owocną współpracę.

Podczas gali wręczono nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce oraz aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły.

Na zakończenie życzono wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

Źródło: policja.gov.pl

PC

Piotr Chmielewski

Relacjonuje transport i bezpieczeństwo, dbając o precyzję, jasne mapowanie faktów i szybkie aktualizacje.

Więcej artykułów →

Udostępnij: