Zakończenie roku klas mundurowych w Przemyślu – uroczysty apel i nagrody
Uroczyste zakończenie roku klas mundurowych w Przemyślu: nagrody za wyniki i zaangażowanie, wakacyjne życzenia
Dzisiaj w Przemyślu w Zespole Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących im. prof. Jana Groszkowskiego odbyło się uroczyste zakończenie roku dla klas mundurowych. Komendę Miejską Policji w Przemyślu reprezentowała podkom. Joanna Golisz, Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji.
Uroczysty apel rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu państwowego.
Dyrekcja placówki podziękowała uczestnikom za obecność oraz za kolejny udany rok nauki i za owocną współpracę.
Podczas gali wręczono nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce oraz aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły.
Na zakończenie życzono wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.
Źródło: policja.gov.pl