Wiosna na sportowo: policjanci z Przemyśla wspierają akcję charytatywną
50 przemyskich policjantów pokonało 36 km, wspierając fundację poległych policjantów - akcja Wiosna na sportowo
Po raz kolejny policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu wsparli charytatywną inicjatywę Wiosna na sportowo, organizowaną przez Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po poległych Policjantach.
W przedsięwzięcie, którego organizatorem była Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po poległych Policjantach, we współpracy z Wydziałem Prezydialnym Gabinetu KGP, zorganizowano w dniach od 15 maja do 15 czerwca br., aby promować zdrowy styl życia, aktywność fizyczną oraz integrację społeczną, a także pomagać podopiecznym Fundacji.
Założenie akcji polega na pokonaniu dowolnego dystansu w czasie co najmniej 30 minut (bieganie, nordic walking, spacer, pływanie, jazda na rowerze, rolki, hulajnoga, deskorolka i inne aktywności napędzane siłą mięśni) w bezpiecznych warunkach.
W Przemyślu ponad 50 funkcjonariuszy wzięło udział w wspólnym przejeździe rowerowym, pokonując trasę liczącą około 36 kilometrów na terenie powiatu przemyskiego. Wysiłek, sportowa determinacja i dobra atmosfera połączyły aktywność fizyczną ze wsparciem potrzebujących.
Każdy kilometr był wyrazem solidarności z podopiecznymi Fundacji. Wydarzenie pokazało, że służba policyjna to także zaangażowanie i empatia.
Zapraszamy do wsparcia Fundacji przez cały rok. Szczegóły działalności dostępne są na stronie fundacjapolicja.pl.
Aby obejrzeć film, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Pobierz plik 'Wiosna na sportowo' – 50 przemyskich policjantów wsparło akcję charytatywną (format mp4, rozmiar 25.75 MB).
Źródło: policja.gov.pl