Ogólne 17.06.2026

Dzielnicowy doprowadził do zatrzymania sprawcy kradzieży w Gminie Dubiecko

55-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego został zatrzymany i usłyszał zarzut; grozi mu do 5 lat więzienia, o dalszym losie zadecyduje sąd.

Komenda Miejska Policji

Bohaterów Getta 1, 37-700 Przemyśl

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Dubiecku, realizując swoje obowiązki, uzyskał od mieszkańców informacje o kilku kradzieżach, które miały miejsce na terenie Gminy Dubiecko.

Dzięki podjętym czynnościom policjant wytypował i ustalił sprawcę serii kradzieży. 55-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego został zatrzymany i usłyszał zarzut dotyczący jednego z czynów; przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu.

Policjanci odzyskali także utracone przedmioty. W pozostałych przypadkach prowadzone są postępowania wyjaśniające w sprawie wykroczeń.

Codzienna służba dzielnicowych to nie tylko kontakt z mieszkańcami i działania profilaktyczne, ale również rozpoznawanie zagrożeń oraz podejmowanie działań zmierzających do ustalania sprawców przestępstw i wykroczeń.

Źródło: policja.gov.pl

PC

Piotr Chmielewski

Relacjonuje transport i bezpieczeństwo, dbając o precyzję, jasne mapowanie faktów i szybkie aktualizacje.

Więcej artykułów →

Udostępnij: