Ogólne 24.06.2026

Dubieccy dzielnicowi zatrzymali poszukiwaną 46-latkę i doprowadzili ją do zakładu karnego

Dubieccy dzielnicowi zatrzymali poszukiwaną 46-latkę i doprowadzili ją do zakładu karnego.

Komenda Miejska Policji

Bohaterów Getta 1, 37-700 Przemyśl

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Dubiecku zatrzymali kobietę, która chcąc uniknąć odpowiedzialności, ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. Zatrzymana, 46-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego, była poszukiwana na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Przemyślu, celem doprowadzenia do zakładu karnego.

Wielu ludzi próbuje ukrywać się przed organami ścigania, aby uniknąć konsekwencji za popełnione przestępstwa. Policjanci prowadzą czynności i ustalają miejsca pobytu poszukiwanych, a następnie ich zatrzymują.

Dubieccy dzielnicowi podczas obchodu rejonu służbowego zauważyli kobietę, co do której mieli podejrzenia, że może być poszukiwana. Jak się okazało, intuicja ich nie zawiodła. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie potwierdziło się, że 46-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Przemyślu. Za kradzieże ma do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Dzięki czujności dzielnicowych poszukiwana nie uniknie odpowiedzialności. Kobieta została zatrzymana i doprowadzona do komendy, skąd trafiła do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

Źródło: policja.gov.pl

PC

Piotr Chmielewski

Relacjonuje transport i bezpieczeństwo, dbając o precyzję, jasne mapowanie faktów i szybkie aktualizacje.

Więcej artykułów →

Udostępnij: